Textová RPG hra na téma populární mangy a anime Bleach.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Ashisogi Jizō

Goto down 
AutorZpráva
Taiwan
Kapitán 3. divize
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 04. 01. 13

PříspěvekPředmět: Ashisogi Jizō   Sun Jan 06, 2013 10:47 am


~Zanpakutō:
>Ashisogi Jizō!<
Je pečlivo zabalené do látky, pričom má niekoľko špicatých vyčnielkov, ktoré trčia priamo pod ostrím, ktoré by mohli pripomínať listy. Rukoväť je ružová. Na rozdiel od väčšiny Shinigami moje Zanpakutō vysí priamo predomnou narozdiel od iných, ktoré držia tie svoje pri boku. Zanpakutō je pridržané prostredníctvom modifikovaného háčika na začiatku rukoväte Ashisogi Jizō.

~Shikai: Príkaz na vyvolanie formy Shikai~a je >Kakishimure< (Pazúr von tzv. RIP). Čepeľ Ashisogi Jizō sa rozsvieti a tranformuje do tvaru trojzubca so zatiahnutými bočnými čepeľami. Pričom stredná čepeľ je dlhá ako každé iné Zanpakutō ako také. Pri rukoväti je zobrazené malé dieťa, ktoré sa modlí. To všetko je vlastne zobrazené so všelijakými ozdobami. Celé Zanpakutō je zlaté, no aspoň tak vyzerá. Pričom z úst dieťaťa sa vylučuje jed, ktorý je vylučovaný v rôznych časových intervaloch. Do tela protivníka sa dostáva inhaláciou. Jed zotrváva v tele protivníka po dobu troch postov. Hneď na to, užívateľove telo ho buď neutralizuje alebo proste vykašle oblak dymu.

~Špeciálna schopnosť formy Shikai: Jed v zbrani funguje ako uhryznutie jedovatého pavúka. Spočíva vlastne v tom, že jed vyraďuje s funkcie mozgové signály ovladajúce nervové impulzy pre pohyb končatín obete, bez ohľadu na to, kde bol protivník zasiahnutý. Najlepšie je na tom to, že aj keď jed spôsobuje paralýzu/ ochrnutie, tak receptory bolestí sú stále v pohotovsti, takže protivník je stále schopný cítiť bolesť aj v paralyzovanej časti tela.

~Bankai: >Konjiki Ashisogi Jizō (金色 疋 杀 地 蔵, Zlatý Nohyrezajúci Jizō)<
Finálna forma Bankai~a Ashisogi Jizō je vlastne živý tvor v priamej podobe Boha Jizō samotného, ako takého. Je to vlastne doslova zlatý kojenec s telom húsenice, pričom po stranách sa nachádzajú zvony. Tvor má cez seba prehodený červený plášť. Meč sa vráti späť do nezapečateného tvaru. Tvor počúva užívateľove slovné rozkazy.

~Špeciálna schopnosť formy Bankai: Tvor dýcha jedovatý derivát z užívateľovej krvi. Jed je dostatočne silný, že dokáže rozkládať živé bunky každého, kto nie je imúnny voči jedu. Jedinú protilátku má samotný užívateľ, čo vlastne dokazuje to, že nie je možné vytvoriť protilátku na jed. Užívateľ je schopný vždy zmeniť štruktúru jedu a jeho účinky. Voči všetkým týmto jedom nie je možné mať imunitu.
>Samonavíjacie pásy<: Konjiki Ashisogi Jizō je schopný vyvolať rad čepelí, ktoré vystupujú z jeho hrude. Cez tieto kotúče je takmer nemožné prejsť a to aj pri vylučení jedu. Je to vlastné smrteľné pre každé, kto nie je schopný udržiať sa na dostatočnú vzdialenosť.
>Sebedeštrukcia<: Užívateľ je schopný donútiť Konjiki Ashisogi Jizō k sebedeštrukcií a následne k jeho samotnom znovuzrodení a napadne protivníka.

...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
Yoshiro Shinsuke
Kapitán 1. divize
avatar

Poèet pøíspìvkù : 31
Join date : 27. 11. 12

PříspěvekPředmět: Re: Ashisogi Jizō   Sun Jan 06, 2013 10:56 am

Povoleno.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi http://bleach4u.forumczech.com
 
Ashisogi Jizō
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach4u :: Informace :: Vaše techniky + zanpakutō/evolución :: Vaše zanpakutō/evolución-
Přejdi na: