Textová RPG hra na téma populární mangy a anime Bleach.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 PRÍBEH FÓRA (povinne prečítať)

Goto down 
AutorZpráva
Jerardo Beltran

avatar

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 23. 07. 13

PříspěvekPředmět: PRÍBEH FÓRA (povinne prečítať)   Thu Jul 25, 2013 12:53 am


Hra sa odohráva v dobe, kedy je už vyše 100 rokov Gotei 13 len a len spomienkou a ľudský svet pod ochranou shinigami, odrážajúcich útoky slabších hollow, iba obyčajným prianím bezmocných a bezbranných ľudí. Čo je však príčinou vzniku tohoto chaosu?
Onen incident sa do dejín zapísal ako Owarinohajimari (začiatok konca)...

Na koho strane je vina je dodnes neznáme. Traduje sa však legenda o tom, že kedysi jestvovala špeciálna dimenzia známa ako Reiōkyū, v ktorom žila oddelene od ostatného sveta pod ochranou nultej divízie bytosť tvoriaca základ duševných častíc a duší samotných - Kráľ duší. Na ono miesto sa však za žiadnych okolností nesmel dostať Hollow. Bohužiaľ sa tak podľa všetkého stalo. Prázdny, ktorý vnikol do Reiōkyū, navyše na to všetko ani nebol obyčajný, ale dosť silný na to, aby sa dokázal dostať cez nultú divíziu až do kráľovskej siene. Bez ohľadu na neuveriteľné reiatsu Kráľa duší ho už následne dokázal pohltiť ako akúkoľvek inú dušu, čím vlastne aj sám Kráľ bol, a dal tak za vzniku inej, úplne novej bytosti. Hollow, teda Prázdny, má svoje meno odôvodnene - bez ohľadu na to, koľko duší pohltí, ho nikdy nemožno nasýtiť, avšak Kráľ duší bol naopak základom pre nekonečne veľa duševných častíc. To, čo spojením týchto dvoch úplne opačných mocností vzniklo, sa do histórie zapísalo ako Apocalipsis. Bez ohľadu na to, koľko sa nultá divízia snažila, nemala ani len najmenšiu šancu. Už ho nebolo možné ani zničiť a ani zastaviť. Po dlhom boji boli napokon všetci jej členovia, vrátane shinigami povolaných na pomoc, mŕtvi. Všetci až na jedného, Satoshiho Yuumu, ktorý Apocalipsisa v dimenzii Reiōkyū zapečatil tesne potom, ako z nej sám unikol. Následne celých 104 rokov naberal sily prostredníctvom nových organizovaných shinigami, aby zrekonštruoval a nanovo obnovil Gotei 13, ktoré sa rozpadlo po "zmiznutí" 0. divízie spolu s Kráľom duší.

Súčasný ľudský svet je vo veľmi zlom stave, pričom hollowovia získali podstatnú nielen početnú, ale vzhľadom na možnosť neustáleho pohlcovania ďalších a ďalších duší bez toho, aby ich ktokoľvek zastavoval, aj silovú prevahu. Konečne však nadišiel čas, kedy sa Satoshi Yuuma opäť aj so svojimi novými tromi plne pripravenými a schopnými divíziami vráti, aby nastolil poriadok vo svete, ktorý oň pred vyše 100 rokmi prišiel
...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
PRÍBEH FÓRA (povinne prečítať)
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach4u :: Informace :: Pravidla a informace-
Přejdi na: