Textová RPG hra na téma populární mangy a anime Bleach.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Techniky alá Sasha

Goto down 
AutorZpráva
Blackness

avatar

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 07. 01. 13

PříspěvekPředmět: Techniky alá Sasha   Thu Jul 25, 2013 9:57 pm

Archery techniky
Shot- viac menej auto-attack (xD) klasické útoky prevedené v dele majú prevažne guľový až oválny tvar. Narozdiel od luku má delo omnoho väčší rozsah výbuchu vystreleného projektilu. Taktiež sa dá "nabíjať". Delo samo o sebe slúži ako zbernica spirituálnych častíc z ktorých sú strely vytvorené. Čím dlhšie sa strela nabíja, tým má ničivejšie účinky

Spray- Technika ktorá namiesto vystreľovania veľkého oválneho projektilu, tento projektil roztriedi na stovky menších ktoré sa z dela hrnú obrovskou rýchlosťou. Celkovo je striel priližne 300 za sekundu no nemajú príliš veľkú silu. Jedná sa hlavne na likvidáciu veľkého množstva slabších hollow.

Hammer- Po obvode kanína sú tri výčnelky. Tie sa dajú zakomponovať práve do tohto útoku. Okolo výčnelkou sa začne hromadiť spirituálna energia ktorá na kladivu vytvorí povlak, pripomínajúci trojćepeľový meč. Teda kvázi kladivo.. naśledná rana na blízko by vôbec nemusela byť príjemná a mohla by nepriateľa pokojne aj zabiť. Teda.. slabšieho.

Frontal wave- technika ktorá využíva jej druhú Qincy zbraň, meč. Ten zaćne okolo čepele ukladať spirituálnu energiu ktorou buď posilní fyzické útoky, alebo ju môže vyslať dopredu v podobe vlny tvorenej spirituálnymi časticami.


Quincy techniky
Behandlung - Technika ktorá slúži na liečenie tela Quincy či jeho spoločníkov. Pri používaní však človek nemôže využívať Blut v ani jednom z prevedení a tak sa stáva veľmi zraniteľným.

Geborgene - Obranná technika ktorú vyvinula samotná Sasha. Pomocou vlastných Quincy zbraní, ktoré sú vo forme krížikov a nie v uvoľnenej forme, dokáže pomocou techniky rozložiť spirituálnu energiu prichádzajúcemu útoku. Viac menej sa daný útok rozpadne. Musí sa však jednať o útok typu cero, kidou či útoky shikai. Samozrejme neplatí pre fyzické útoky, ktoré nie sú založené na spirituálnych časticiach.

Chain- Technika využívajúca spirituálnu energiu v prevedení reťaze, ktorou sa dá obmotať nepriateľ, ako aj napríklad jeho zbraň. Je veľmi ťažké túto reťaz zničiť a správa sa na štýl pútacieho kidou. Jej sila je približne na úrovni pútacieho kidou 60-tej úrovne.

Quincy: Gefängnis - Technika ktorá používa vytvorenie extrémne odolnej klietky okolo nepriateľa. Vyhnúť sa tomu je ťažké no nie nemožné. Dostať sa z neho viac než nepravdepodobné. Väzenie funguje na báze absorbácie útokov, ktoré na neho idú zvnútra a následným posilnením sa. Samozrejme má všetko svoje limity a ak by sa tam dostal niekto s abnormálne veľkým reiatsu, dokázal by väzenie zničiť aj z vnútra, aj keď by ho to pravdepodobne oslabilo. Z vonka sa dá zničiť celkom jednoducho.

Telephaty: Jedná sa vlastne o celkom jednoduchú techniku telepatie. Nie je však neobmedzená. Síce dokáže hooriť ku viacerým ľuďom pokojne aj naraz, daný človek jej najprv musí povoliť "vstup" do svojej hlavy. jedná sa viac menej o spojenie ktoré pomocou reishi vytvorí u ostatných ľudí, ktorý ho môžu buď prijať alebo nie.. viac menej sa jedná o taký rozhlas no je to veľmi dobré k zadávaniu rozkazov.

Reishi map: Trocha podivná technika, ktorá vytvára z Reishi častíc mapu daného územia, ktoré však musí Sasha veľmi dobre poznať. Na mape tiež môže označiť rôzne veci, ako napríklad ľudí a jednotky. Pomocou informácií od ostatných Quincy či fullbringerov na ne vie aj efektívne zaznačiť nepriateľské pozície a taktiež s celou mapou hýbať, posúvať jej pohľad a do malej miery aj približovať, za to do veľkej oddiaľovať.


Vollständig
Quincy: Vollständig - Ako každý čistokrvný Quincy, aj ona je nositeľom schopnosti, ktorá bola istý čas chápaná ako prelomový evolučný stupeň u Qincy. Keď aktivuje Vollstandig, na malú chvíľu ju úplné pohltia biele plamene. Po zmiznutí to na nej zanecháva viditeľné fyzické zmeny. za prvé je to práve farba. Ako jej oblečenie, tak aj jej vlasy a pokožka naberú takmer kriedovo bielu farbu. Na chrbte sa jej vytvoria dve veľké krídla, ktoré trocha pripomínajú spojenie mechaniky a biblických nákresoch anjelských krídiel. Nie sú tvorené žiadnymi pierkami, len majú podobný tvar. Majú však dosť ostré črty. Samotné krídla sú však skôr symbolom moci, ktorú Vollstandig Sashe poskytne. Jej najsilnejšou schopnosťou je asi absolútna nadvláda nad spirituálnou energiou. Dokáže ju rozobrať, zložiť, nasať a tak sa stáva viac menej imúnna voči všetkým útokom typu kidou, cero či útokom zanpakuto. Rovnako ako pred ňou v tomto "móde" neobstojí žiadna obrana tvorená zo spirituálnej energie.  K tomu všetkému nastupuje posilnenie základných statov a hlavne schopností Quincy ako Blut, Hirenkyaku a Quincy techník.
Zrhnutie schopností vo Vollstandigu:
Fly: Klasická schopnosť lietania, alebo tiež "chodenia po vzduchu." Vo svetoch ako Hueco Mundo a Sou Society nepotrebuje Vollstanding aby mohla lietať no v reálnom svete áno, práve kvôli krídlam ktoré jej Vollstandig dáva.
Enhanced speed: Pri aktivácií dostane pasívny a veľký bonus k rýchlosti, ktorý je vidieť aj na jej schopnosti Hirenkyaku. Vďaka tomuto posilneniu ju často vo Vollstandigu nevedia zaregistrovať ani dôstojníci či Hollow vyššej triedy. Ak však má niekto naozaj dobré reflexi, je viac menej schopný jej údery aspoň blokovať.
Enhanced strength: Ako aj blut, masívne sa zvyšuje aj obranná, aj útočná zložka. Nie je síce taká dokonalá ako hierro toho najodolnejšieho arancara no dokáže holými rukami ustáť útoky aj silného kalibru.
Complete Reishi Dominance + Sklaverei: Dominancia nad časticami Reishi, je úplne kompletná. Ako sa už spomínalo, dokáže rozobrať hocijaký útok, či napríklad ho aj vysať a prebrať jeho vlastnosti, sformovať ho len s tým že ho tento krát vyšle opačným smerom. najničivejśia zbraň hlavne mimo reálneho sveta. Viac menej je ale každý útok založený na Reishi, na ňu namierený, skôr posilnením pre ňu samotnú. Sklaverei je "nie trvalé" abosrobvanie Reishi útokov a brebratie ich vlastností. Nemusia to však byť len útoky, ale aj časti tela a sila rôznych hollow či tvorov tvorených Reishi.
Reishi sensing: Jej cítenie reiatsu je v tomto smere na ohromnej úrovni. Viac menej sa pred ňou nedá skryť aj vďaka Reishi dominance do žiadnej ilúzie, či neviditeľnosti alebo za nejakými hmotnými objektami ako skaly, domy, budovy a podobne.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Techniky alá Sasha
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach4u :: Informace :: Vaše techniky + zanpakutō/evolución :: Vaše vlastní techniky-
Přejdi na: