Textová RPG hra na téma populární mangy a anime Bleach.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Jerardo Beltran - Apocalipsisovo médium

Goto down 
AutorZpráva
Jerardo Beltran

avatar

Poèet pøíspìvkù : 4
Join date : 23. 07. 13

PříspěvekPředmět: Jerardo Beltran - Apocalipsisovo médium   Fri Jul 26, 2013 7:46 pm

OSOBNÉ INFORMÁCIE

~ Meno: Jerardo ~
~ Priezvisko: Beltran ~
~ Vek: neznámy ~
~ Výška: 192 cm ~
~ Hmotnosť: 85 kg ~
~ Rasa: hollow ~
~ Hodnosť: Apocalypsisovo médium ~
~ Farba reiatsu: svetlo modrá až tyrkysová ~


VZHĽAD A POVAHA

Jerardo patrí nepochybne k tým typom osôb, na ktorých presné identifikovanie za normálnych okolností postačí jediný pohľad. Jeho vzhľad si je totiž veľmi jednoduché zapamätať, keďže sa jedná o veľmi špecifického hybrida medzi shinigamim a hollowom. Isté časti jeho tela, vrátane necelej ľavej polovice tváre, je už od pohľadu možné označiť za tie patriace hollowovi, čo sa však o prevažnom zvyšku povedať rozhodne nedá. Ďalším neobyčajným aspektom jeho vzhľadu je tak isto aj neobyčajná výška, celých 192 centimetrov. Typickými sú preňho tak isto uhľovo čierne vlasy strednej dĺžky, pričom oči sa mu môžu pýšiť dvojfarebnosťou, keďže jedno je tmavohnedej a druhé ostro tyrkysovej farby. Väčšinu času ho je možné vídať v rovnako tak hybridnom oblečení, akým je on sám, keďže do istej miery pripomína jak aj espadské oblečenie z časov vlády Aizena (najmä od pása dolu + biely plášť), tak aj shinigamskú uniformu (najmä od pása hore pod bielym plášťom).

Čo sa povahy týka, Jerardo disponuje rovnako ako aj vo všetkom ostatnom dvojakým charakterom. Väčšinu času sa prejavuje ako pokojná a slušná osoba s vyjadrovaním a intelektom porovnateľným dokonca aj s tým Aizenovým. To je značne viditeľné i na jeho spôsobe jednania s tými, ktorých považuje za podradených, na spôsobe jeho myslenia, plánovania, vymýšľania stratégií, ale aj samotnej manipulácii s ostatnými v prospech svojich vlastných cieľov. Pod svojim na prvý pohľad večne chladným a kľudným povrchom sa však schováva jeho druhá, miestami i temnejšia stránka. V prípade, že sa prestane ovládať a rozhodne sa do niečoho vrhnúť naplno, na ňom je možné bádať prehnané známky agresivity, túžby po násilí, sadizmu a krvilačnosti, pričom ale nestráca ani na samotnom intelekte. Po uvoľnení svojej pravej hollow podoby je akousi zlatou strednou cestou medzi obomi extrémami.


SCHOPNOSTI

Jerardo Beltran je hollow jediný svojho špecifického druhu. Narozdiel od ostatných totiž zdieľa isté podobnosti aj s najnovšou evolučnou formou hollow (rovnako ako ani oni po evolución nemá ani masku ani dieru), ale aj s arrancarmi (používa meč a jeho premena je len akousi vylepšenou formou resurrección). Sám o sebe ale hovorí ako o jedinom "skutočnom arrancarovi", čím naráža na to, že sa ním nestal pod vplyvom Hogyoku, ale vôľou ich boha, Apocalipsisa. Jedná sa nepochybne o najmocnejšieho hollowa súčasnosti, ktorému sa ako jediný dokáže rovnať vrchný veliteľ shinigami vo svojej plnej sile, Satoshi Yuuma.

REIATSU (6): Vďaka podpore Apocalipsisovho prakticky neobmedzeného reishi má Jerardo najmocnejšie reiatsu z celého Hueco Mundo, s ktorým môže súperiť iba už spomínaný vrchný veliteľ súčasných shinigami. Vďaka tomu má tak isto najmocnejšiu Balu a Cero, ktoré dokáže podobne ako Stark uvoľňovať z ktorejkoľvek časti tela, i samotného meča. Je len pochopiteľné, že ovláda aj Gran Rey Cero, ktorého deštruktívna sila je v jeho podaní priam neopísateľná. Aby toho ale nebolo málo, v prípade, že pred seba natiahne obe ruky a sústredí sa na odpálenie Cera z viacerých častí tela naraz, dokáže použiť techniku, ktorej bol schopný jedine už spomenutý Stark za použitia pištolí - Cero Metralleta. Po premene do uvoľnenej podoby (ktorú je možné vidieť i na obrázku) je jeho reiatsu omnoho hustejšie a to až natoľko, že ho normálni ľudia nedokážu ani len zniesť. V tejto podobe sa prejavuje jeho hlavná schopnosť - manipulácia s duševnou energiou a samotným cerom. Je schopný vystreľovať Cero Oscuras, rovnako ako aj predtým z ktorejkoľvek časti tela. Má dokonca aj svoju vlastnú verziu techniky Fragor a Ultrafragor. I napriek tomu, že v nej stratí svoj meč, si dokáže zo spirituálnej energie vytvoriť nové prostredníctvom opäť raz vlastnej verzie techniky Colmillo, avšak rozhodne nie je limitovaný len na tvar meča. To má dve možnosti využitia - buď v boji na blízko, alebo aj na diaľku, pričom účinok za použitia dostatočne silnej spirituálnej energie po dopade je porovnateľný s rozsahom výbuchu Lanza del Relampágo. Všetky tieto spomínané techniky však fungujú na tom istom princípe - tvarovanie jeho spirituálnej energie a narábanie so Cerom. Žiadne iné hollow techniky sa mu totiž nezachovali.

ZANJUTSU (5): Jerardo Beltran je ohromne zručný v narábaní s mečom. Precíznosť, načasovanie a sila jeho útokov s mečom je na dosť vysokej úrovni, aby ním dokázal bez akýchkoľvek väčších problémov odrážať útoky a zároveň napadať shinigami nielen s aktivovaným shikaiom, ale aj samotným bankaiom (snáď len s výnimkou vrchného veliteľa). Nasvedčuje tomu i skutočnosť, že dokáže používať aj techniku Ryōdan. Je tak isto aj ohromne rýchly, keďže iba málokto dokáže povedať, koľko seknutí je Jerardo schopný uskutočniť pre ostatných viditeľným iba jedným ťahom.

HAKUDA (5): Jerardova sila nespočíva len v bojovaní s mečom, ale na minimálne rovnakej úrovni dokáže prekvapivo bojovať dokonca aj holými rukami. Za použitia svojej sily v kombinácii s rýchlosťou dokáže hranou ruky doslova preseknúť telom akejkoľvek bytosti, pričom jeho brutálna fyzická sila je natoľko ohromná, že po uvoľnení meča dokáže zabiť jediným dobre namiereným úderom. Používa tak isto aj vlastnú verziu techniky Sandobaggu Bīto, ktorej hovorí Escopeta. Rýchlosťou onoho pohybu prekonáva dokonca aj svoje ťahy mečom, keďže dokonca ani shinigami na úrovni kapitána behom jeho používania nedokážu spočítať všetky jeho údery v časovom intervále jednej sekundy. Jeho Hierro je tak isto neuveriteľne mocné, keďže i za pomoci tvrdosti svojej kože dokáže zastaviť aj zanpakuto v shikaii a pri sústredení sa a zapretí aj bankaii.

SONÍDO (6): Ďalšou s výnimkou reiatsu najsilnejšou stránkou Jerarda je jeho neuveriteľná rýchlosť. Je dosť rýchly na to, aby dokázal prekvapiť dokonca i shinigami úrovne kapitána. Jediný, ktorý s ním dokáže udržať krok, je samotný vrchný veliteľ, Satoshi Yuuma. Ostatní sa o to síce môžu snažiť, ale skôr či neskôr ho nepochybne stratia z očí. Je preto len pochopiteľné, že dokáže používať techniku Gemelos Sonído a Shadows (používal arrancar Asguiaro Ebern). Po uvoľnení meča sa jeho rýchlosť ešte zvýši vďaka nadobudnutiu krídel, ktorými je preňho jednoduchšie balancovať vo vzduchu a využívať sonído nielen v lineárnych smeroch. Plný potenciál svojej rýchlosti však ešte doposiaľ pred nikým neukázal a je preto momentálne neznámy.

INÉ HOLLOW TECHNIKY (1): Narozdiel od ostatných arrancarov, po evolúcii, ktorú na ňom inicioval Apocalipsis, prišiel Jerardo o všetky svoje staré techniky s výnimkou Descorrer (teda otváranie Gargánt). Jediné, čoho je ešte ako správny Hollow schopný, sú techniky súvisiace s Cerom a jeho tvarovaním (tie spadajú do kolónky Reiatsu). Nedokáže používať dokonca ani Gonzui a jeho Pesquisa má mizerne krátky, takmer žiadny dosah. To si však vynahrádza svojim ľavým "okom Apocalipsisa", ktorým vidí v širokom okolí všetky známky a stopy po dušiach a duševnej energii. To je, každopádne, k tomuto atribútu všetko, čo stojí za zmienku, keďže s výnimkou už spomínaných Gargánt absolútne nič nemá.


PRÍBEH

O tom, odkiaľ presne sa Jerardo Beltran nabral, nie sú dokonca ani len v Hueco Mundo žiadne záznamy. Prakticky nič o ňom teda nie je známe. Poprvýkrát sa so svojim menom preslávil až ako Vasto Lorde v službách kráľovnej Las Noches a celého HM, Tier Harribel. Spomedzi ostatných Vasto Lorde však nijak nevyčnieval, aspoň teda do doby, než si zo všetkých z neznámych dôvodov Apocalipsis vybral práve jeho, aby sa stal jeho médiom a využíval časť jeho sily. To však nič nemení na tom, že práve kvôli tomu sa stal hlavným záporákom fóra a narozdiel od záujmov ostatných hollow, ktorým ide iba o to, aby pohltili čo najviac duší a zbavili sa raz a navždy všetkého odporu, Jerardo Beltran má väčšie plány.

Okrem hollow ho ešte stále aj v súčasnosti veľa osôb nepozná. Žiadne bližšie informácie o ňom nemá dokonca ani len sám vrchný veliteľ, Satoshi Yuuma. Dôvod je pomerne jednoduchý - doposiaľ sa nijak zvlášť nečinil. O Hueco Mundo sa nijak zvlášť nestará, k činom Tier Harribel sa nehlási a po celý ten čas od doby, čo sa odohral onen osudný incident - vznik Apocalipsisa, o jeho súčasnom stave nikto nič netuší.  Pravdou však je, že rovnako ako sa aj vrchný veliteľ celých 104 rokov pripravoval na znovupovstanie shinigami, tak i sám Jerardo Beltran uskutočňoval isté prípravy. Zdá sa, že konečne až teraz nadišiel čas, kedy dá svetu najavo, že najväčšou hrozbou napokon s najvyššou pravdepodobnosťou nebude samotná armáda hollow
...
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
GM - povoľovanie
GM


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 07. 01. 13

PříspěvekPředmět: Re: Jerardo Beltran - Apocalipsisovo médium   Tue Aug 06, 2013 6:00 pm

povoleno
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Jerardo Beltran - Apocalipsisovo médium
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach4u :: Informace :: Vaše postavy-
Přejdi na: