Textová RPG hra na téma populární mangy a anime Bleach.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kataro Seiken

Goto down 
AutorZpráva
Kataro Seiken
3rd Seat 3. divize
avatar

Poèet pøíspìvkù : 1
Join date : 25. 07. 13

PříspěvekPředmět: Kataro Seiken   Thu Aug 01, 2013 8:08 pm

Pohlaví: Muž

Hodnost: 3.člen 3. divize (Vaizaard)

Věk: 350 let, ale vypadá na 18

Datum narození: 18.1.

Výška: 189 cm *

Váha: 78 Kg *

Bydliště: Soul society

Barva raiatsu: Modrá

Barva očí: Azurově modrá


Jakožto oblíbené věci by samozřejmě nemělo chybět známé přátelství, kterého si cení nadevše. Je rád když je k němu každý upřímný, aby ho nikdo neobelhával sladkými řečičkami. Jeho oblíbené jídlo by mohlo být pečené maso, nejlépe na otevřeném ohni. Tak trochu soucítí s děvčaty, jelikož i když na to nevypadá má skromné srdce a tak trochu si neví rady ve vážném vztahu. Mezi elementární živly si oblíbil jeden speciální a to byla zrovna voda, jak později stejně zjistil, že jeho zanpakuto je vodní typ.


Ze všeho nejvíce nesnáší přetvářku a nepřípustné chování. Jak k němu samotnému tak k ostatním lidem. Kdyby viděl jak někdo někoho šikanuje nejspíš by se neudržel a dopadlo by to pro toho druhého velmi zle. Další věcí co nesnáší se stala zrada, jakožto nejhorší z vlastností lidí, kterým důvěřujeme se tahle uchytila nejvíce. Jeho ještě sice nikdo nezradil, ale je připravený vždy. V alkoholu si sice moc nelibuje a pokaždé se do něj někdo snaží něco dostat i když ho v oblibě nemá tak se moc k alkoholu nepřibližuje, kdo ví jaký by to mělo následek kdyby se napil.


Kataro má poněkud zvláštní povahu, protože si časem získal druhou osobnost, která je spíše jeho opakem. Občas mu ta druhá osobnost radí v případech ve kterých se nedokáže rozhodnout. Snaží se ale rozlišit která osobnost však ovládá jeho tělo, ale už si je z části jist, že to překonal, ale občas se jeho druhá osobnost vrátí.
Kataro sám o sobě je velmi příjemný chlapík, který rád konverzuje s kýmkoliv. Ze všeho nejvíc je aktivní co se týče svého tréninku a plnění svých osobních i pracovních povinností. To neznamená, že se neumí odvázat když se to zrovna do nějaké situace hodí. To potom dokáže překvapit i své nejlepší přátelé, kteří si mysleli, že ho znali až moc dobře. Plní své příkazy vždy na výbornou když uváží, že to co dělá je správné. Je to sice divné, že se nad vším rozhoduje, ale takový on zkrátka je i když mu většinou kapitáni říkají ať se dlouho nerozmýšlí a koná. Nedokázal by nikdy zradit své přátele a ani ty kteří mu věří. Když někomu dá slib tak ho dodrží i kdyby měl vsadit svůj život. Co se týče žen a vážných vztahů tak to je pro něj tragédie. Je strašně moc nervózní, že pomalu ani neví co říká. Někdy dokonce i zírá aniž by si to sám uvědomoval. Ale vzato je věrný až je to podivné.
Jeho druhá stránka je však trochu odlišná a to převážně v myšlení. Co se týče seznamování tak je daleko odvážnější než původní Kataro. Někdy se stává, že se nikdy ti dva neshodnou, ale je to naopak. Oni se spolu doplňují a jsou spíše jako bratři, dva v jednom. Objevil se krátce po jednom incidentu z mladí a od té doby je stále s ním i když si Kataro myslel, že ho opustil. Ta druhá osobnost se spíše chová jako starší bratr i když je to tatáž osoba. V boji většinou se ozve v nouzové chvíly kdy potřebuje Kataro naléhavě pomoc, ale ne vždy je vyslyšen. Je velice pravděpodobné, že z Katara se stal po incidentu Vaizaard, ale nemá o tom ani ponětí, protože se to nestává moc často to jeho projevení schopnosti.
Zanjutsu: 3 body

Hakuda: 2 body

Hoho: 3 body

Kido: 4 body

Reiatsu:
4


Hado

Název: Byakurai (bledé světlo)
Číslo: 4
Popis: Uživatel vystřelí zkoncentrovaný bleskový proud z prstu.

_______________

Název: Fushibi
Číslo: 12
Popis: Uživatel může vytvořit lepkavou síť z reiatsu na styl pavučiny a zachytit tak nepřátele. Síť je výbušná a může explodovat při jakémkoli kontaktu s vybuchujícím kidō.


_______________

Název: Shakkahō (červený kanón)
Číslo: 31
Popis: Uživatel vytvoří před dlaní červenou kouli, která při kontaktu s čímkoli exploduje.


_______________

Název: Ōkasen (žlutý záblesk)
Číslo: 32
Popis: Uživatel před dlaní vytvoří žlutou kuličku, která vystřelí velkou žlutou vlnu reiatsu proti nepříteli.


_______________

Název: Sōkatsui (modrá střela)
Číslo: 33
Popis: Vystřelí proti nepříteli střelu z reiatsu, podobná technika jako hadō č. 31, ovšem v mnohem větší velikosti a účinnosti.


_______________

Název: Haien (rušící plameny)
Číslo: 54
Popis: Vystřelí zploštělou spirituální kouli, která ihned spálí cíl při kontaktu.


_______________

Název: Tenran (orchidejová obloha)
Číslo: 58
Popis: Vyšle z obou rukou velké tornádo naproti cíly.


_______________

Název: Raikōhō (pálící hrom)
Číslo: 63
Popis: Z rukou vystřelí obrovskou vlnu žluté energie proti nepříteli.
Bakudo

Název: Hainawa (plázící se provaz)
Číslo: 4
Popis: Provaz ze žluté energie spoutá nepříteli ruce.


_______________

Název: Sekienton (červený kouř úniku)
Číslo: 21
Popis: Po aktivaci vytvoří výbuch, díky kterému obklopí uživatele ve velkém oblaku červeného kouře.


_______________

Název: Kyokkō (křivé světlo)
Číslo: 26
Popis: Zakryje reiatsu uživatele, nebo čehokoliv jiného na krátkou dobu.

_______________

Název: Shitotsu Sansen (Tři trianglovité prorážející paprsky)
Číslo: 30
Popis: Vytvoří zlatý triangl před uživatelem se třemi světelnými paprsky. Poté může uživatel vystřelit paprsky na nepřítele a uvěznit ho na zdi, nebo jiném objektu.


_______________

Název: Tsuriboshi (závěsná hvězdice)
Číslo: 37
Popis: Vytvoří plochý materiál z reiatsu, který se okraji přilepí k okolním objektům.


_______________

Název: Enkōsen (točitý vějíř)
Číslo: 39
Popis: Přivolá malý štít z reiatsu, který může vykrýt nepřítelův útok._______________

Název: Kakushitsuijaku (pátrající vrabci)
Číslo: 58
Popis: Vyhledá jakékoliv reiatsu a určí jeho polohu.


_______________

Název: Rikujōkōrō (uvěznění šesti světelných tyčí)
Číslo: 61
Popis: Vytvoří kolem nepřítele šest tyčí, které se k němu přitisknou a znemožní mu se hýbat.


_______________

Název: Hyapporankan (sto opatřujících tyčí)
Číslo: 62
Popis: Uživatelovi se v rukou objeví obdelníková tyč, která se po hození na cíl rozdělí na 99 dalších a při zásahu s nepřítelem ho připoutá k nejbližšímu objektu.


_______________

Název: Sajō Sabaku (řetězové spoutání)
Číslo: 63
Popis: Zlatý provaz z energie spoutá nepřítelovo tělo.Bariéry

Název:
El Escudo (štít)
Popis: Vytvoří vedle ruky zelený energetický štít, který odrazí jeden útok.Před dávnými věky se ve společenství duší narodilo dítě, dítě které mělo sílu a vůli vykonat v budoucnosti velké věci, které způsobí ve společenství duší velkou změnu. Ano, je to tak byl to Kataro Seiken který se před 350 lety narodil v Rukon Distriktu číslo 52. Jeho rodiče si sice nemohli dovolit luxusní apartmá jako ti v nejlepší části Rukongaie, ale i tak byli schopni se postarat o svého novonarozeného syna. V jejich čtvrti bylo sice trochu více rušněji než jinde, ale to nevadilo obzvlášť proto, že na Katara vždy dávali pozor jeho rodiče když byl ještě moc malý. Uběhlo několik let než dospěl, jelikož čas růstu ve společenství duší je jiný. Jakmile už byl dost starý, aby mohl volně chodit a starat se o sebe i bez něčí pomoci tak se často toulal u řeky kde potkal pár skvělých přátel, kteří ho mezi sebe přijali navzdory tomu, že ho vůbec neznali. Byl to prostý život v Rukongai kdy se děti rukongaie snažili nebýt smutní a žít na plno. Často pořádali určité hry, které ne vždy byly bezpečné. Noví přátelé přicházeli a další zase odcházeli, byl to přirozený proces, jelikož ne každý měl to štěstí, že přežil v podmínkách, které v té době zrovna byly.
Od té doby uplynuly už desítky let a Kataro opět o něco zestárl i když to nebylo ani znát. Mohl vypadat tak na deset let i když mu bylo o dost více. V těchto letech se začali z rukongaie ztrácet duše a nikdo nevěděl proč až do toho osudného dne kdy se s tímhle problémem setkal i mladý chlapec. Jednoho dne když se ztratil v lese tak šel za hlasy, které se ozývali všude kolem. Skupina shinigami bojovala s velmi silným hollowem, který postupně zabíjel všechny shinigami, ale byl také zraněn v bitvě. Kataro ze strachu zvednul meč, který ležel od krve na zemi a třásl se strachy a jeho nohy se nechtěly pohnout ať se snažil sebevíc. Když si ho všiml hollow tak neváhal na chlapce zaútočit a to bylo pro něj velmi špatné. Kataro ze strachu nevěděl co dělá a místo toho aby utekl, běžel holloowi naproti. Rozmáchnul se katanou vpřed ale hollow ho jednoduše odhodil a on pak těžce narazil zády do stromu. Pro tak mladého chlapce to musela být nesnesitelná bolest takhle být odhozen. Z posledních sil uchopil další katanu co ležela na zemi, ale to už ho svíral jazykem hollow, který ho chtěl sežrat. Hodil si ho přímo do žaludku aniž by ho kousnul. Kataro se ocitl v temnotě a cítil se zvláštně a tlačil na holloůw žaludek katanou, kterou měl u sebe. Bylo to sice tuhé, ale díky otevřené ráně, kterou předtím utrpěl tak byla čepel schopná projít skrz a zároveň zasáhnout životně důležité místo. Hollow ihned hlasitě zařval, že ho mohla slyšet snad i celý rukon district a tam kde původně byl bylá modrá záře, která obklopovalo celou plochu. Na místo dorazilo během chvíle několik shinigami, ale to už našli jen na zemi chlapce s katanou v ruce a kolem něho desítky mrtvých shinigami. O této věci se dlouho mluvilo když se informace dostaly ven a Kataro byl převezen ke čtvrté divizi kde byl ošetřen a po několika dnech zkoumání co se stalo ho pustili konečně domů. Nedokázali však zjistit to, co stalo v onom zářivém prostoru kde ho nalezli. Po tomhle na něj nezapomněli a pamatovali si ho jako chlapce, který přežil incident s hollowem.

O několik let později se vrací mnohem starší Kataro na scénu v podobě, kterou nikdo nečekal. Nastal den kdy se rozhodl něco udělat a chopit se šance. Přihlásil se na akademii pro shinigami kde ho čekalo úplně jiné prostředí než ve kterém celou dobu žil. Zatímco lidé v rukongai byly vystaveni po celá léta útokům hollowům tak bohatá smetánka si žila za zdmi z kamene Seki Seki. Ten kdo bránil Rukon Distric 52 nebyl nikdo jiný než Kataro Seiken, kterého už nebavilo, že shinigami chodí vždy pozdě a ještě přijdou o většinu své skupiny. Proto se ještě před vstupem na akademii během let vypracovával v zanjutsu, aby dokázal ubránit sám celý rukon district. Jeho rodiče na něj byli pyšní a podporovali ho v jeho rozhodnutí. Bylo na čase konat něco pro dobro celého společenství duší. Čím byl silnější tím se začalo něco projevovat. Byl to tajemný hlas podobnému jako je jeho, ale nemluvil on. Ze začátku byl zmatený, ale časem se snažil tomu druhému porozumět. Když konečně nastoupil do první třídy na akademii tak si ho spolužáci dobírali za to, že si moc myslí když se hodlá ukázat na akademii jako někdo z rukon districtu až čísla 52. Z počátku je ignoroval, ale když už to opravdu přehnali tak se neudržel a dal jim lekci. Samozřejmě, že to byli ustrašenci a hned volali ti bohatí po nějakém trestu. Kataro se ale nikdy nenechal pokořit a přenesl se přes všechny řeči, které mu řekli. Během studia poznal pár skvělých lidí, kteří nebyli tak namyšlení jako většina. Po čase si ho dokonce celá třída vážila za to jak pomáhal všem. V lekcích zajutsu byl mnohem pokročilejší, ale měl se ještě co učit. To však stačilo na to, aby mohl doučovat ty kterým to zas tak moc nešlo. Poté nastala lekce v kido ve kterých byl víc jak průměrný, ale stále to bylo potřeba zlepšovat. Nemohl se však vyrovnat Kido jednotkám, protože nebyl až tak velký nadprůměr jak se zdálo. Když zvládl tyto dvě schopnosti nastalo něco mnohem těžšího a to bylo Hoho. Rychlost mu trochu dělali problémy, protože se spíš věnoval boji než rychlosti. Takže byl spíše průměrný. Byly to obtížné roky trénování, učení a poznávání nových tváří. Avšak stále čím dál víc se ozýval v jeho hlavě ten druhý hlas, kterej se chtěl na chvíly dostat ven. Absolvoval i mnoho výprav do skutečného světa na boj s umělými hollow v týmech. Vše proběhlo v klidu až do jednoho dne, kdy se objevili skuteční hollow. Při napadení jeho týmu bylo plno lidí zraněno a on byl v polovičním bezvědomí. Když dorazili posili na místo, stál tam Kataro s zanpakuto i když ještě nebyl právoplatným shinigamim. Kolem něho byla podivná aura, která se jen tak nevidí. Bylo to velmi podivné, obzvlášť když se mi zbarvily oči do černa což mohla vidět posila co přišla. Kataro začal bojovat s hollowy jako by pro něj nic nebyli a porazil je všechny během chvíle. Potom upadl do kómatu ve kterém zůstal několik dní. Kapitán z jedné divize, který to všechno viděl usoudil, že je Kataro zvláštní a nebylo by dobré kdyby byl zařazen do nějaké divize. Proto byl Kataro zmaten když se dozvěděl po závěrečné zkoušce a proslovu, že nebyl zařazen do divize, ale byl zařazen k muži, který byl velitelem Vaizardů. Sice měli jisté pochybnosti ho tam posílat, ale nebylo na výběr. Někdo takový by mohl způsobit rozruch uvnitř divizí, kdyby se nenaučil svou sílu kontrolovat. Po té co byli všichni zařazeni každý musel počkat dlouhou dobu než se vyřídí všechny písemnosti což trvalo přes několik měsíců. Do té doby se nehodlal poflakovat a chtěl zjistit co se s ním stalo. Nikdo mu však neřekl co se v něm ukrývá a tak se musel snažit sám zjistit co se stalo v ten den.


Při svém tréninku jednoho dne zaslechl dívčí hlas, který pocházel z jeho nitra, ale nebyl to ten druhý kdo dřímal v něm samotným. Byl to někdo jiný což ho ještě víc zmátlo. Snažil se tomu přijít na kloub kdo to je a co po něm chce. Často onu ženu vídal i ve svých snech jak mu něco našeptává, ale její jméno k němu nikdy nedošlo. Tak začal svoje pátrání po tom kdo se mu ozývá v hlavě. Pokračoval ve svém obvyklém tréninku co možná nejvíce, jelikož v tomto stavu ji slyšel častěji. Velmi často se vracel do rukongaie kde trénoval na jejím okraji kde ho nikdo nerušil. Tam taky pár krát potkal skupinu hollowů, kteří terorizoval rukon district. Jednou po boji se stalo něco nečekaného, po svém vítězství totiž upadl do hlubokého spánku. Na venek to sice vypadalo, že jen spí, ale uvnitř to bylo úplně jiné.
Ocitl se u potoka odkud se ze středu objevila azurová záře, která stoupala vzhůru z hlubin. Když se záře rozplynula, na vodě stála mladá růžovo vlasá dívka s bílými šaty. Kataro měl spoustu otázek, které nebyly zodpovězeny. Musel na ně přijít on sám. Tajemná žena mu řekla jen ať nahlédne do svého srdce kde najde své odpovědi a porozumí. On byl však zmatený a netušil absolutně co se zrovna děje. Poté, aby mu pomohla tak pod ním vytvořila jezero do kterého spadnul potápěl se. Snažil se co nejrychleji vyplavat na povrch, ale jakoby se hloubka pořád zvětšovala a on nemohl vyplavat. Po krátké době když už neměl na výběr se snažil pohlédnout do svého srdce což mu dělalo problémy v takové situaci. Kolem něj se shromáždilo několik desítek vodních koulí a on si musel vybrat tu pravou jinak by selhal a už by se na toto místo nemohl znovu vrátit. Byl by poslán zpět bez možnosti návratu. Musel proto vybírat moudře a v klidu. Soustředil energii jeho duše tak, aby se objevily duševní stuhy. Aby to neměl lehké tak všechny byly zbarvené do různých barev což bylo podivné když byly jen červené stuhy shinigami a bíle stuhy obyčejných duší. Z jedné však cítil podobné energii jako z té svojí, a proto zatáhl za azurově modrou stuhu, která ho dovedla k vodní kouli do které vložil ruce, aby potvrdil, že si vybírá zrovna tu. Jakmile se to stalo, ozval se mu v hlavě už tichý hlas té dívky, která řekla slovo Nami. V té chvíli se nad hladinou objevil gejzír, který když dopadl zpět tak na tom místě už stál Kataro a v ruce držel zanpakuto, kolem které se vířila voda. Dívka se na něj usmála a poté mu začala gratulovat a seznamovala ho s tím co ho čeká. O tom, že je vaizard si nechala raději pro sebe. To se měl dozvědět až přijde jeho čas. Hodlala ho však do začátku naučit jeden ze svých schopností, bylo to takzvaná vodní koule, kterou sformuje před mečem a vystřelí na cíl. Nějakou dobu mu však trvalo než byl schopen zvládnout tuto techniku, ale učil se rychle. Nakonec ho obklopila voda, kterou ovládala Nami a přesunula ho z vnitřního světa do světa venku.
Když se probudil, usmál se a zjistil, že už není v lese, ale na malém ostrůvku uprostřed jezera. Zřejmě ho tam Nami přesunula, když ve skutečném světě nebyl schopen se hýbat. Po nějaké chvíli se vrátil do svého útulného domova, který během let začal renovovat. Po několika měsících byl tedy konečně přijat mezi shinigami a tak začala jeho kariéra jako právoplatného shinigami i když nebyl oficiálně v žádné divizi.


Nejdřív se zdálo, že nebude nakonec patřit pod žádnou divizi, ale stalo se tolik věcí, že se nakonec do ní musel zařadit. Neustále byla seireitei v pohotovosti kvůli incidentu s králem duší kdy téměř celé seireitei zmizelo. On se však přidal k těm co přežili a snažil se zesílit už jen pro dobro ostatních. Nakonec byl zařazen do třetí divize bez hodnosti. Patřil do útočné skupiny, která se starala o hollow v lidském světě. Snažil se nebýt přítěží a dával vždy do boje všechno ze sebe. Bylo mu v té době něco nad 200 let kdy začínal odhalovat tajemství své zanpakuto a učit se tak její nové schopnosti. Složité období v chaotickém čase zrovna nepomáhalo, ale každý si tím musel projít. Cesta k vrcholu byla těžká a překážky, které se stavily do cesty byly více než obtížné. Párkrát šlo Katarovi dokonce i o život když se vyskytl Menos. Neučil se však jen v souboji se svou zanpakuto, ale přidal k tomu i Hoho a Kido. Své znalosti v kido rozšířil natolik, že i po několika desítkách let se dostal v kido na úroveň těch pokročilejších. Samozřejmě jak se zlepšoval, byla i jeho hodnost v divizi zvýšená podle jeho síly, odhodlání a dřiny. Byl povýšen na hodnost 5. Člena což byl velký skok v jeho kariéře jako shinigami. Měl v plánu se dostat na kapitánskou úroveň a ještě dál. Jenže na to byl ještě slabý a naučit se bankai trvá i stovku let. Proto s tím začal ihned, zlepšovat svůj shikai, ale snažit se přijít i na bankai. Jenže čím byl silnější tím častěji se mu v hlavě ozýval ten druhý hlas, který zněl jako jeho akorát byl trošku pozměněn. Stále se snažil dostat na povrch, ale už se nezdál tak přátelský jako dřív. Avšak někdy během spánku Katara vyzval na souboj kde skončili vždy remízou. Většinou souboje sledovala Nami neutrálně, jenže jednou musela zasáhnout když se Katarova duše začínala třást což zapříčinil někdo z venku. Byla to jeho kamarádka z dětství, která poblíž slýchala podivné zvuky a neodvážila se jít na průzkum sama. Kataro byl z počátku dost překvapený, že při pohledu na ní v pozdních hodinách krátce po probuzení, přitom byl i vyrušen ze souboje. Nebylo divu, že vyletěl velkou rychlostí ke stropu a začal panikařit. Snažila se ho utišit, což se jí po nějaké chvíli podařilo. Bylo více než jasné, že Kataro své kamarádce pomohl. Nikdy by nenechal vystrašené děvče samotné jít na místo, kterého se sama bojí. Když na místo dorazili oba dva nic zvláštního se nedělo, co však bylo podezřelé bylo to ticho. Bylo příliš velké ticho, přímo stvořené aby se něco stalo. Za zády se nám objevil hollow, který měl skoro lidskou podobu což bylo podivné, protože takovou podobu mají arrancaři. Bylo to něco mezi arrancarem a hollowem. Kataro tak tak stačil zastavit ruku hollow než stihl ublížit osobě kterou měl chránit. Ozvala se silná rána přes celou oblast, ale naštěstí se nikomu nic nestalo. Odnesla to jenom zem po výbuchu střetnutí dvou vysokých duševních tlaků. Kataro měl co dělat aby se dokázal ubránit sám, neváhal dokonce vyvolat svoji zanpakuto se vší silou kterou disponoval. Byli zrovna ve vodní oblasti takže měl elementární výhodu, ale jeho protivník byl velmi silný a jeho kůže byla hodně tvrdá. Boj trval v celku dlouho a i když dorazili posili, Kataro je odháněl pryč, že to zvládne sám. V té chvíli byl sice jen pátý člen, ale měl sílu jako třetí člen nebo dokonce podkapitán. Byl to opravdu tvrdý souboj a ani jeden nevyvázl bez zranění. Hollow se musel stáhnout zpátky a Kataro upadl po tomto boji do bezvědomí. Probudil se až po třech dnech na ošetřovně kde vedle něj ležela únavou jeho kamarádka. Po pečlivém uvážení vyšších hodnosti se o pár týdnů z Katara stal třetí člen divize tři. Zasloužil si to díky své odvaze, síle a zkušenostem, které předvedl v boji s tak silným hollowem. Jenže při tom souboji se málem neovládl, protože ho pomalu začínalo něco ovládat. I když to zastavil tak se obává, že se to jednoho dne může stát znovu.
Jméno zanpakuto: Nami (Vlna)

Vlastnosti zanpakuto:

Jelikož je právě tato zanpakuto vodního typu tak je nadmíru jasné, že bude ovládat vodu. Ať už z nějakého zdroje nebo svého vlastního. Postupem času může svému pánovi poskytovat nové znalosti ovládání vody a jejich útoků. V shikaie však nemá zas tak pokročilou sílu jakžto v bankai, který nebude ještě hodně dlouho viděn. Je to však nejsilnější vodní zanpakuto v celém seireitei a může se stále zdokonalovat. Ještě zajímavější je, že tato zanpakuto se po vyvolání shikaie mění na dvě, ale její původ zůstává stejný.


Vyvolávání zanpakuto:

Povstaň z hlubin: Nami (Donzoko kara tachiagaru: Nami)

Jména útoků a jejich vlastnosti:

Vodní koule (Mizu no bōru)


Před zanpakuto se postupně začne shromažďovat množství vody, které se sformuje do podoby vodní koule. Tato vodní koule není jen útočná, ale i obranná hlavně proti podobného typu od ohnivého živlu. Čím větší vodní kouli vytvoří tím silnější bude ničivá síla vody.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
GM - povoľovanie
GM


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 07. 01. 13

PříspěvekPředmět: Re: Kataro Seiken   Tue Aug 06, 2013 6:03 pm

povoleno
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kataro Seiken
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach4u :: Informace :: Vaše postavy-
Přejdi na: