Textová RPG hra na téma populární mangy a anime Bleach.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Tia Harribel

Goto down 
AutorZpráva
Tia Harribel
Velitel Hueco Mundo
avatar

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 02. 08. 13

PříspěvekPředmět: Tia Harribel   Fri Aug 02, 2013 4:28 pm

"Nic není bez oběti."
~Věk~
neznámý, vypadá na 25-30 let~Výška~

175 cm


~Hmotnost~

66 kg


~Barva očí~

zelená


~Rasa~

Arrancar


~Hodnost~

Vládkyně Hueca Munda


~Barva reiatsu~

Zlatá


~Povaha~

Tia je velice klidná žena. Než se vrhne do boje, přemýšlí a analyzuje, sleduje obě strany. Moc toho nenamluví a drží se většinou opodál. I když se to nezdá, o své podřízené (jako byly její Fraccionky) se velice stará a má je ráda. Když se jim něco stane, umí se pořádně naštvat. Nerada zabíjí jiné, obvzlášť, když je to pouze za získáním vyšší pozice. Když ji někdo rozzuří, dokáže být velice brutální a agresivní. Jako vládkyně je velice rozumná, i když se spíše snaží držet stranou.
Mezi její oblíbené věci patří jednoznačně klid. Nemá ráda povyk, možná proto je většinou v Las Noches raději sama či jen s několika poddanými. Dále pak miluje vodu, což je přirozené, když byla jako Hollow žralokem.
Co nemá ráda? Lidi, co se ženou jen za mocí. Jelikož je jinak i velmi tolerantní, snese spoustu věcí.


~Cíl~

Ochránit svůj jediný domov, Hueco Mundo.


~Příběh~

Určitě každý zná příběh Tii Harribel, kdy ještě byla Tres Espadou. Sloužila Aizenovi, bojovala proti Hitsugayovi ve falešném městě Karakuře a pak byla zběhlým kapitánem 5. divize zrazena. Vypadalo to, že zemře, avšak přežila a vrátila se zpět do Hueca Munda, kde po poražení Aizena převzala moc. Pak přišli Quincy a uvrhli ji do vězení. Strávila tam dlouhou dobu, na její vkus až moc. Celé dny byla jen sama a trápila se. Cítila se vinna za ztrátu Las Noches. Cítila, že jako vládkyně selhala.
Pak však přišla naděje. Ichigo Kurosaki a jeho přátele se Quincyů zbavili a ji zachránili. Až do smrti zrzavého křížence mu byla zavázána.
Dlouhou dobu pak držela oblast Hueca Munda mimo dění okolního světa, i když toulavým Hollowům nedokázala nijak zabránit. Jak šel čas, tak i ona nabírala na síle. Se svými třemi Fraccionkami se starala o mír uvnitř její nové říše. Ve svých službách měla mnohé Vasto Lorde i nějaké zatoulané pokusy s Hougyoku. Arrancary do Las Noches přivítala jako elitní bojovníky s podobným osudem, jaký měla ona a její tři Fraccionky. Ani to, že byla momentálně nejsilnějším Arrancarem, jí nezabránilo v dalšímu zesílení. Její moc vysoce stoupla a její mocné reiatsu dokonce změnilo její Hollow masku. Dnes má Hollow masku pouze na pravé polovině obličeje, praskla jí přesně v půli. Vymyslela pro své Ressureción několik nových technik a snažila se také pomoci zesílit i svým třem Fraccionkám.
V Hueco Mundo měla tolik práce, že skoro ani nepostřehla, že se stala nějaká katastrofa, kdyby obyčejní Hollow nezačali odcházet do lidského světa. Tehdy začala tušit, že něco není v pořádku. Ale co? To ona nevěděla přesně. Několik dlouhých dní a nocí strávila dlouhým přemýšlením, přesto se bála byť jen někoho vyslat, aby zjistil nějaké informace. Bála se, že když někoho pošle pryč, nebo nedejbože ona sama opustí Las Noches, tak se stane něco velice špatného.
"Harribel-sama, já půjdu," nabídla se Apache. Tia zakroutila hlavou.
"Ne, nemuselo by to dopadnout dobře."
"Tak někoho jiného!" Další záporná reakce. Apache se naštvala a opustila trůnní sál. Rozhodla se to zjistit bez povolení. Proč se Harribel tak bála? Možná proto, že chtěla jednoduše zůstat stranou a do ničeho se nemotat.
Aby měla jistotu, že její Hueco Mundo bude v bezpečí.~Body zaměření~

Reiatsu: 5
Jelikož je vládkyní Hueca Munda, má nejvyšší Reiatsu ze všech Hollow pod ní. Již jako Espada měla zakázáno uvolňovat své Zanpakutou v Las Noches, protože by se palác celý zřítil. Také má nejsilnější Cero i Balu. Ovládá i Gran Ray Cero už z dob, kdy bývala "pouze" Espadou. Její Cero žluté barvy je vyvoláno v její zbrani a má velmi široký dosah. Balu příliš neužívá.
Zanjutsu: 4
Harribel je velice zkušená šermířka. Umí bojovat jak s mečem v levé, tak s mečem v pravé ruce. Už jako Espada se uměla ubránit dvěma Vaizardským podkapitánům, nebo Toushirovi Hitsugayovi, který je vynikajícím šermířem. Jelikož má zbraň i v Ressureción (nově ne meč, ale oštěp či kopí) a hojně ji používá, je jedině logické, že Zanjutsu ovládá na výbornou.
Hakuda: 4
Harribel je kontaktní bojovnice. I když spíše bojuje mečem, má i výdrž a  silné Hierro. Kdyby jí někdo odebral její zbraň, byla by schopna se bránit jen holýma rukama. 
Sonido: 4
Tiino Sonido je velice rychlé, umí se jen problesknout a umí tím i zmást nepřítele. Sice nedokáže vytvořit žádné klony, přesto je skutečně rychlá a obratná. Je velice těžké ji zasáhnout.
Jiné Hollow techniky: 3
Ovládání dalších technik Hollow patří u Harribel spíše k průměru. Gargantu vyvolat umí, Pesquisu také ovládá na poměrně slušné úrovni. Jelikož nepatří mezi výrazné uživatele těchto technik, více je umět snad ani nepotřebuje.


~Schopnosti~
Tiburón
V obyčejné verzi ovládá Tia jednu techniku:
Ola Azul 
Ressureción

Její Ressureción se od doby, kdy bývala Espadou, poněkud změnilo. Místo meče připojeného na ruku má kopí, také jí ze zad vyrůstají ploutve a dlouhý ocas, lépe se tak pohybuje ve vodě. Také je... ještě méně oblečená než předtím. Umí dýchat pod vodou a má velice ostré žraločí zuby (pouze jednu řadu, nebojte).
Příkaz k vyvolání: "Ute!" ("Znič!")


Schopnosti v Ressureciónu
Trident: Tia naplní svůj oštěp Reiatsu a pak vystřelí velice silný proud energie celkem o třech vlnách. Může to dost zranit nepřítele, pokud je zasažen.
Hirviendo: Když Harribel nastaví svou čepel k jakékoli formě vody, i k ledu, je schopná ji přivést okamžitě uvařit a rozptýlit kolem ní.
La Gota: Kolem jejího oštěpu se nashromáždí velké množství vody, které je pak pod velkým tlakem ve tvar žraločího zubu vystřeleno na určený cíl. Může vytvořit a vystřelit několik takových "zubů" za sebou. Dokáže tím i poškodit lidský dům.
Cascada: Harribel vyvolá obrovský proud vody s neuvěřitelnou silou, která dokáže smést soupeře. Tato technika umí i zaplavit poměrně velkou oblast. Pokud je užita v uzavřené oblasti, vytvoří vodní hladinu.
Tiburón: Harribel vyvolá obrovského žraloka z vody, který se pak řítí na nepřítele. Zuby má velice ostré a své soupeře může roztrhat na kousky. Tia umí řídit žralokovy pohyby.
Tsunami: Jak už název napovídá, jedná se o obří přílivovou vlnu. Tato technika má především plošný dopad, může zasáhnout i několik soupeřů najednou.
Uvidíme, jestli mi to projde... Razz Very Happy
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
GM - povoľovanie
GM


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 07. 01. 13

PříspěvekPředmět: Re: Tia Harribel   Tue Aug 06, 2013 4:36 pm

povoleno
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Tia Harribel
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach4u :: Informace :: Vaše postavy-
Přejdi na: