Textová RPG hra na téma populární mangy a anime Bleach.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Arashi Konpaku

Goto down 
AutorZpráva
Arashi Konpaku
Kapitán 3. divize
avatar

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 08. 13

PříspěvekPředmět: Arashi Konpaku   Sun Aug 04, 2013 5:18 pm
Přezdívka: Knight of Gold, Teiginrai

Věk: 102 (Vypadá na 30)

Pohlaví: Muž

Rasa: Shinigami

Alliance: Gotei Third Division Capitain ( Kapitán Třetí Divize)
Arashi Konpaku je muž velmi známý a respektovaný mezi všemi důstojníky v Soul Society. Hodně lidí ho však posuzuje spíše podle toho co se doslechnou nebo se nachají unést na vlně prvního dojmu což je upřímně pro Arashiho hodně hořká kapka. Věří totiž v to že muž by měl být obdivován za jeho osobnost než za jeho vzhled a reputaci. Většina lidí však ráda přehlíží to jaký je a soudí ho právě podle vzhledu a reputace. Arashi se narodil jako prvorozený syn do jednoho ze čtyř Vznešených rodů v Soul Society do legendárního rodu Konpaku. Je vysoký a štíhlý a navzdory jeho vysokému věku vypadá jako muž v nejlepších letech. Navzdory tomu jak mladě jeho tělo vypadá za 100 let bojů a potyček nasbíralo několik jizev a mnoho zahojených zranění a ran. Jeho záda čítají desítky malých jizviček až po jednu ošklivě vyhlížející jizvu táhnoucí se od pravé lopatky k levému boku. Bylo to jedno ze zranění které ho málem stálo život. Jeho levá ruka je jedna velká spálenina táhnoucí se od konečků jeho prstů až k loktu. Je to taky jeden z důvodů proč nechává svůj shikai aktivovaný po většinu času aby zabránil pohledům ze všech stran. Pokud ho aktivovaný nemá ruka je zahalena obvazy které odůvodňuje užíváním jeho Shikaie přílíš často a agresivně. O většině jizev nikdo neví. Stejně jako o spálené ruce. Jednoduchý důvodem proč je tajit je to že už tak o něm panuje spousta drbů o jeho vzhledu tak nač ještě přilévat olej do ohně ?  Jeho jizvy jsou každého rázu. Od popálení po bodná zranění přes seknutí po jizvu ve tvaru obtisku zubů.

Když vynecháme jeho jizvy a zranění co nás zaujme jsou jeho vlasy barvy čerstvě vykopaného zlatého nuggetu. Nemůžete je hodit hned do kategorie „blond“ protože ty jeho od přírody září a „zlaté“ je to co je nejlépe vystihuje. Ne že by o vlasy nějak zvlášť pečoval to znamená že mu rostou v čistě přírodním stylu což znamená že si je zas tak často nemusí stříhat. Afina mu sahá až těsně k obočí které je stejné barvy jako ony vlasy. Vlasy jako celek vypadají jako velké ostny trčící chaoticky jedna vedle druhé což mu také vysloužilo přezdívku od jeho sestry (ježek). Jako přídavek k již tak upoutávajícímu účesu má Arashi v arzenálu další zbraň díky ní je velmi často považován za fešáka. Tím jsou jeho oči. Arashi má pár velmi zajímavých očí které jakoby měnili barvy. Někdy když má oči dokořán se zdá jakoby ona barva byla stříbřitě modrá a naopak pokud je má trošku přivřené jakoby se zbarvily do barvy modrého oceánu. Jelikož má právě takovouhle tvář která je štíhlá a nepatrně delší mnoho lidí shledává jeho tvář velmi příjemnou na pohled a obzvlášť v konverzacích.

Oblečení: Povětšinou nosí Capitán Konpaku standartní Haori se znakem třetí divize. Nosí je však trochu jinak než bývá zvykem. Jeho Shihakusho má „výstřih“ hodně dolů sahajíc téměř až k jeho opasku což odhaluje jeho dobře vytrénované břicho. Ne že by se s tím nějak vytahoval. Nosí je tak proto že díky méně obtáhlé a upjaté uniformě redukuje stres a zlepšuje svou náladu. Ze svého oděvu taktéž odstranil rukávy což mu dovoluje využívat plně jeho speciální Zanpakutou. Navzdory tomu všemu je znám pro svoji „rukavici“, která je ve skutečnosti jeho Zanpakutou. Toto mu také vysloužilo jednu z jeho přezdívek. Teiginrai ( Stříbrná ruka blesku). Rukavice nabývá vzhledu podobnému rukavicím ze středověku které nosili rytíři.

Osobnost: Kapitán Třetí Divize má osobnost která balancuje mezi laskavostí ke vzteku po věrnost. Po většinu času je Arashi velmi zdvořilí a hodný Shinigami. Je dobře vychovaný, respektovaný a na každého koho potká je cokoliv jen ne neomalený. Navdory tomu však většinou budí špatný první dojem díky jeho velmi prestižní rodině která mu neprávem přisuzuje reputaci sobeckého a arogantního snoba. On je však pravý opak všech těchto věcí. Někdy si přeje aby byl na stejné sociální úrovni s ostatními místo toho aby byl součástí nezdravě bohaté rodiny. Tento fakt vidí zároveň jako požehnání tak i prokletí. Jeho rodina a hlavně jeho sestra jsou pro něj dražší než cokoliv na světě. Chrání je i vlastním životem což zapříčinilo několik kritických zranění. Navzdory tomu jaký vztah panuje mezi ním a sestrou Arashi není ve skutečnosti tolik sebejistý před ostatními lidmi  a ke každému novému koho potká je velmi stydlivý a tichý. Což trochu ruinuje představu člověka za koho ho lidé mají. Když ho potkají není to ten okouzlující a sebevědomý muž je spíš… Arashi.  V jeho práci je velmi loajální a udělá všechny úkoly které jsou pro něj nachystány, ale občas si potřebuje oddechnou jelikož trpí lehkou narkolepsií. Ne však nic závažného spíše to znamená že je více unavený než normální lidé.Navdory jeho milé povaze se občas dostaví vztek. Vztek který je se i zřídka objevuje na bojištích. Tento vztek se většinou objevuje když je ubližováno jeho rodině či přátelům. Při boji se snaží být klidný. Udržje si svůj status milého člověka který si respekt zaslouží. Dává svému nepřítely možnost mluvit předtím než dojde ke skutečnému boji. Taktéž věří že vítězství se lépe dosahuje bojem než diplomacií.  Shunpo – 5

Za časů staré Gotei 13 bylo tradicí že Shunpo bylo specialitou pro 2 divizi. Teď se tato tradice uchytila v divizi třetí a to právě v podání Arashiho. Jeho Shunpo je kombinací mezi přirozenou rychlostí, speciální vlastností jeho zanpakutou plus neustálý a tvrdý trénik. Mix tohoto všeho dohromady ho učinil skutečným mistrem mezi mistry. Schopnost jeho Zanpakutou je dohadována mezi mnohými lidmi v Soul Society. Všichni hovoří o jeho drtivé síle. Pravdou však je že tato síla by byla bez rychlosti k ničemu. Rychlost jeho Shunpa v Bankaii je jako skutečný blesk.

Shunpo techniky

Název: Utsusunemi (Cikáda)
Popis: Uživatel udělá pohyb tak rychlý že to na krátkou chvíli vypadá že utrpěl zranění.
Obrázek:


Kido - 5

Ano Kido, talent který se vyvinul z velkého Reiatsu je velmi často vynášená schopnost kterou Arashi disponuje. Dokáže provést i jedny z nejobtížnějších technik ale u  nějakých však musí říct ona vyvolávací slova a to jen u těch opravdu obtížných. Není to však  tak že by kidou používal furt a stále ovšem někdy je lepší si držet nepřítele od těla a tehdy je ten zprávný čas Kido použít.

Kido techniky:
 

Reiatsu - 4

Arashiho reiatsu bylo již od mala zvláštní jelikož bylo skoro stejné jako elektřina sama. Vždy když z něj srčelo bylo to jakoby z jeho kůže vylétali malé výboje zlatých jisker.  Když uvolní svoje reiatsu naplno dokáže uhodit pěknou šlupku někomu kdo je poblíž.  Nejprve se to projevovalo spontánně. Když měl vztek nebo když mu bylo smutno.  Dnes se to však pro dobro lidí kolem něj naučil kontrolovat. Někdo by řekl že jeho úroveň je  lehce nad průměrem. Ano není největší ale zcela jistě je to věc které by se mněl člověk bát. Díky tomuto dokáže Arashi použít většinou obtížných kidou a co víc nebýt potom vykřesaný jako použitá zápalka. Barva jeho Reiatsu je barvou zlatou jako jeho vlasy a jako jeho blesky. Barva kterou on sám považuje za velmi uklidňující a jediní kdo nesouhlasí jsou jeho nepřátelé na bojišti jelikož jim přináší vše jen ne uklidnění.

Zanjutsu-1

No … co říct Achilova pata přímo před námi. Ne proto že by neměl talent ale spíše proto že jeho zanpakutou měla vždy jiné přednosti takže Zanjutsu nikdy nepotřeboval. Forma jeho Zanpakutou je Tanto takže s ní maximálně občas bodá při provádění Shunpo. Na to nějak zvláštní trénink nepotřeboval. Další věc co se naučil byl blok. Blok se občas hodí. Věc se má však tak že i kdyby byl nejlepší v bloku jeho tanto je jednoručná zbraň s obrovsky malou pákou takže i tenhle blok je v nevýhodě oproti někomu s katanou.

Hakuda-5


Hlavní útočnou schopností je Hakuda. Boj beze zbraně je to v čem exceluje. Pravděpodobně díky jeho shikaii a bankami ale i bez nich dokáže udělovat nadlidské rány. Ovšem s nimi to je jiná. V Shikaii jsou údery doprovázeny blesky s obrovskou průraznou silou se kterou dokáže bodat. V Bankaii je navrch přidáno brnění pohlcující většinu zranění a zranění které uděluje je taky uplně jinde. Tohle všechno spojte s již zmíněnou rychlostí a máte zde kapitána 3tí Divize.

Hakuda techniky

Název: Sōkotsu (Dvojitá kost)
Popis: Silnější verze od Ikkotsu, v tomto případě použije k ráně obě dvě pěsti. Tato technika dokáže rozdrtit nepřítele jedním zasáhem.
Obrázek:
Příběh Arashiho začíná před 102 lety. Narodil se do rodiny která byla uznávaná a respektovaná v celém Soul Society. Do rodiny Konpaku známé jako nejbohatší rodiny v Soul Society a jejichž členové byli nadaní ve všech známých odvětvích Shinigami. Do rodiny která si ze všeho nejvíc cenila dvou věcí. Moci a peněz. No a právě do této rodiny se Arashi narodil s vlastnostmi absolutně opačnými od těch které si jeho rodina cenila. Zatímco oni byli sobečtí že by nerozdali ani pěťák, Arashi byl již od útlého věku tímto absolutním opakem . Již od útlého věku rozhodl stát se Shinigami stejně jako jeho zesnulý otec. Arasiho otec byl nejen skvělý Shinigami zároveň i vynikající Kapitán.  Ovšem hrozný člověk. Avšak nikdo o něm nemluvil takhle. Každý ho považoval za „ Hrdinu který se obětoval pro Soul Society.“ Jako mnoho jiných bývalých kapitánů i on přišel o život při událostech před 100 lety.  Bylo to půl roku před Arashiho narozením když ho zabil jeden z Hollow. Arashimu zanechal jen jednu věc.  Zanpakutou která se v jejich rodině dědila z otce na syna. Kaminari no Seigi. Klenot klanu a jedna z nejsilnějších Zanpakuto v Soul Society. Od doby kdy poprvé dokázal máchnout oním „tanto“ byla Zanpakuto stále sním.  Když Arashi vyrostl do vhodného věku byl přijat na Akademii. V době ve které žili se Shinigami rekrutovali z každých koutů. Shinigami byli vybíráni ze všech rodin a téměř každý kdo měl byť minimální talent byl přijat, ovšem počet rapidně klesl jelikož jich málo akademii skutečně absolvovalo. Na akademii s ním jednali s respektem a s doposud nevídanou úctou. Do té doby žil prakticky jen v klanovém sídle ale teď byl v jiném světě. Na chodbách si spolužáci starší i mladší vesele povídali, smáli se a hulákali na celé kole. Ovšem jen do doby než kolem nich prošel právě on.  Každý si začal šuškat kdo že byl jejich otec a z jaké rodiny že pocházejí  a tak dále a tak podobně. Když jste se nažili do rozhovorů zapojit každý se svámi bavil s takovou úctou a zdvořilostí. Zatímco ostatní byli oslovaní jako Mayuri-kun nebo Imoya-kun Arashi byl vždycky „-san“.   Arashi byl s toho celý nesvůj. „Vždyť jsem nic tak zázračného neudělal.  Jednají se mnou takhle ne protože respektují mne ale rodinu, do které jsem se narodil.“ Arashi se proto rozhodl  to změnit. Chtěl si respekt zasloužit a ne ho získat. Trénoval každý den daleko přes hranice svých limitů. Každý den se vracel s odřenýma rukama a s oblečením zmáčeným od potu jen proto aby ho ostatní uznali za to co dokázal a ne za to kdo je jeho otec nebo z jaké rodiny pochází. Trénoval usilovněji a tvrději než kdokoliv z jeho třídy. Za nedlouho se stal nejlepším v ročníku a ve věku 11ti let probudil svoji Zanpakutou. Poprvé mu odpověděla na jeho zvolání. Byl to docela nevídaný jev jelikož u většiny Shinigami se Shikai objevoval v mnohem starším věku.  Talent v Kido na sebe nenechal dlouho čekat. Při jedné ze zkoušek kdo má a nemá talent v tomto odvětví měli vytvořit ohýnek na dlani. Arashi se snažil tak horlivě aby ukázal co v něm je že si zapálil celou ruku. Nepříjemné popáleniny které mu zůstali dodnes. Jeho talent se stal předmětem debat mezi vyučujícími. Jednou mladý Arashi zaslechl rozhovor mezi dvěma z nich. „Mladý Arashi vykazuje vskutku nevídaný talent.“ Řekl první. „Ano vskutku pozoruhodné vidět něco takového v útlém věku.“ Odpověděl druhý. „Nic jiného bych od potomka z rodiny Konpaku nečekal. Má štěstí že má tak dobré geny“. Mnoho lidí by to potěšilo. Nepřímé uznání od učitelů by zahrálo každého. Ovšem ta poslední věta mu veškerý hřejivý pocit odvála pryč. Ať se snažil sebevíc a trénoval co nejusilovněji mohl jediného čeho dokázal bylo „ Nic jiného bych od potomka z rodiny Konpaku nečekal.“  Našli se i takový chvástalové kteří prohlašovali „ Pche, jediné co umí je dobře se narodit“. Nejvíc se nechal slyšet jeden z rodiny Kuchiki který stále na Arashi plival s čiré závisti. Nebyl totiž tak talentovaný jako on. Pro Arashiho to byl důkaz a jiskřička naděje. Byli oba z urozených rodin. Oba měli předpoklady stát se nejlepšími. Arashi byl však o poznání lepší kdežto on průměr. „ Kdyby byla pravda co všichni tvrdí byl by na tom stejně a nemusel by se snažit. Geny nejsou všechno to tvrdá práce ze mi pomohla k úspěchu. Pro Arashiho se to stalo životním odhodláním a nikdy nepolevil. Z názorů ostatních si od té doby nikdy nedělal těžkou hlavu.
V našem příběhu se posuneme o kousek dál. Do doby kdy byl Arashi více-kapitánem 3tí divize. Tehdy mu bylo nějakých 30 let a trénoval. Chtěl se stát Kapitánem. Málo lidí to dotáhlo na Vice-Kapitána ve věku 30 let a ještě méně lidem se povedlo to co Arashimu. V tajnosti trénoval na odlehlém místě  daleko za jejich sídlem. Trénoval Bankai. Každodenní meditace a veškeré úsilí se vstahovalo k tomuto kroku. Získat Bankai. Nikomu se nepovedlo získat Bankai v takovém věku a proto se o to Arashi snažil. To že se to nikomu nepovedlo znamenalo to že všichni z velkých rodin a těch které lidi prohlašovali za talenty jen proto že byli právě z oněch rodin na tomhle místě selhali. To byla jedinečná příležitost jak dokázat že nezáleží z jaké jste rodiny ale jaký jste vy jako člověk a co ve vás je. Ve vás ne ve vaší rodině.Nejen že trénoval tak často že téměř nestíhal povinosti jakožto vice-kapitána téměř ani neměl čas na spánek. Zabralo to dlouhou dobu než se mu to povedlo. Delší než si v jeho představách představoval. 10 let. Deset dlouhých let, které probýhali téměř stejně. „spánek, práce, jídlo, trénink,trénink a znovu trénink.“  Deset let při kterých pochyboval zda je vůbec možné něco takového dokázat. Ne neustále ovšem čas od času kdy už to vypadalo beznadějně takové myšlenky vyplavali napovrch. 42 let mu tehdy bylo.  To bylo poprvé když se onen Bankai naučil.  Když ho poprvé předvedl všichni kolem zůstali stát s vyvalenýma očima a s ústy dokořán. Toto bylo něco tak nevídaného i na poměry všech vznešených rodin dohromady. Arashi se stal terčem mnoha rozhovorů.  Většina z nich byla hodně nadnesená ovšem všechny spolu měli něco společného, všechny se schodovali na tom že musel vynaložit hodně úsilí aby se mu to podařilo. ¨
K tomu aby si onu chválu zasloužil mu pomohla i o několik let později nabitá hodnost Kapitána. Tehdy mu bylo 73 let. Stal se tak jedním z nejmladší, kdoví jestli vůbec ne nejmladším, kapitánem v celé historii Soul Society. Tuto pozici mu zasloužili četné boje, které zkončili z 95% úspěšně a potom také loajálnost a to že ho lidé respektovali navzdory jeho věku. Kapitánskou funkci vykonával rád a vždy s úsměvem. Na každého ze svých podřízených se snažil brát stejný metr a ke každému z nich jednal s úctou. Bylo mu jedno, jestli to byl někdo z nejzapadlejší části Rukongaie nebo někdo z vznešených rodin. Moc dobře věděl, že na původu nezáleží. Byl však velmi nesvůj před novými lidmi a taky se mnohem častěji unavoval. Musel si dopřávat více spánku než bylo obvyklé. Někdy si ze srandy říkal že musí dohnat to co za těch deset let vynechal.  Když mu to už začalo připadat divné zašel za doktory kteří mu diagnostikovali Narkolepsii. Naštěstí pro něj toho nejmírnějšího stádia. Stačilo aby si dopřával více odpočinku a měl by být v pořádku. Když měl odpočívat trávil hodně času s jeho divizí kterou považoval za svoji "druhou rodinu" . Nedovolil nikomu ublížit jeho rodině i kdyby ho to mělo stát život. Byl to příjemně strávený čas a utvrzoval tak přátelské vztahy. Z tréninku trochu omezil i když každý druhý den stále trénoval. Shunpo,Hakudo,Kido a hlavně Bankai. Čeho si taky Arashi všiml že vzrostl zájem také díky vzhledu. Většina dívek v Soul Society se na něj dívala jako na „idola“. Z čehož se cítil celý nesvůj. Arashimu je teď 102 let. Za nedlouho to bude už 30 let co se stal kapitánem a podobu těch 30ti let se stal respektovaným a uznávaným Shinigamim.  Nejen díky tomu odkud pochází ale i díky tomu co udělal proto aby se stal tím kým je.


Naposledy upravil Arashi Konpaku dne Wed Aug 07, 2013 6:16 pm, celkově upraveno 1 krát
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
GM - povoľovanie
GM


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 07. 01. 13

PříspěvekPředmět: Re: Arashi Konpaku   Tue Aug 06, 2013 6:20 pm

povoleno
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Arashi Konpaku
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach4u :: Informace :: Vaše postavy-
Přejdi na: