Textová RPG hra na téma populární mangy a anime Bleach.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Kaminari no Seigi

Goto down 
AutorZpráva
Arashi Konpaku
Kapitán 3. divize
avatar

Poèet pøíspìvkù : 7
Join date : 04. 08. 13

PříspěvekPředmět: Kaminari no Seigi   Mon Aug 05, 2013 1:20 pm


Je legendární Zanpakutou která využívá blesky a dokáže je kontrolovat. Dokáže je vyvolat ve všech formách na které s uživatel vzpomene. Divoká zvířata nebo tzv. Lightning bolty. Základní schopnost Kaminari no Seigi je kontrola počasí. Byť základní schopností je to jedna z jeho nejsilnějších schopností a její využití se automaticky zaktivuje když přejde do fáze bankai. Vzhled Zanpakuto nabírá jako malé tanto určené k bodání.

Shikai

V Shikaii je Kaminari no Seigi naprosto odlišný od ostatních Zanpakutou. Jiné mění tvar na různé formy katan, Tanto, Wakizashi atd. ale Kaminari no Seigi se v Shikai proměňuje na dvě "rytířské" rukavice které mají speciální vlastnosti které se málo kdy vidí. Levá Rukavice má ultimátní kontrolu nad blesky a dokáže je ohýbat a kontrolovat nebo je využít k několikanásobnému zvýšení průrazné síly při Hakudo. Pravá rukavice je používána hlavně k provádění Hakuda a odvracení útoku mečů. Při aktivování Shikaie také dojde k zdvojnásobení reflexů a rychlosti uživatele. Samotná aktivace vyžaduje určitý ceremoniál který se vidí jen u málo Zanpakuto. Při aktivování Shikaie zvedne Arashi obě ruky do vzduchu společně se Zanpakutou a pronese vyvolávací větu.  "Blesk který udeří spravedlivě udeří znovu. Hrom který řve spravedlnost bude slyšet na věky. Nechť bouře vymítí zuřivost navždy, Kaminari no Seigi."Při vykřiknutí jména Zanpakutou se blesk snese z nebe přímo do špičky jeho Zanpakutou a vzápětí se na Arashiho rukou objeví již zmíněné rukavice.

Techniky v Shikaii.Senkourai

Arashi je jediný Kapitán který dokáže tuto techniku zvládnout . Toto vylepšené Shunpo je spojením schopností jeho Shikaie (popřípadně Bankaie) a velké zkušenosti ve využívání Shunpa.  Když se rozhodne tuto techniku použít jediné co uvidíte jsou zlaté jiskřičky poletující ve vzduchu. Následně poté se ozve zaburácení hromu a Arashi namístě zmizí za záblesku zlatého světla. Poté se objeví na jim určeném místě během mrknutí oka. Je to rychlejší jako normální shunpo jelikož je to kombinací shunpa a schopností jeho zanpakuto.

Kontrola počasí.

Jako mnoho jiných zanpakutou elementárního typu i Kaminari no Seigi má jistou schopnost ovládání počasí. Nejedná se o schopnost ovládat počasí jako takovou spíše jde o specifický meteorologický jev čímž je bouřka. Dokáže přivolat bouřku a vše s ní spojenou ovšem ovládat v ní může jen blesky. Pomocí mávnutí pravé ruky je schopen blesk "přivolat" a pomocí pohybů levé ruky je schopen ho ovládat. Pokaždé když však blesk do něčeho udeří je třeba vyvolat nový. Jedná se o skutečný blesk takže nemá žádné speciální vlastnosti jen ty "přírodní". Jedna nevýhoda je že nemůže přivolat tuto bouři v Hueco mundo.

Kontrola Blesku.

Arashi může také blesk kontrolovat a různě ohýbat. Například je schopen blesk akumulovat v jeho levačce a vystřelit ho na soupeře nebo ho dokáže použít k rapidnímu zlepšení Hakuda. Tím je namysli že obalí své rukavice blesky které mají velmi vysokou schopnost penetrace. Dokáži projít jakýmkoliv materiálem a přeseknou téměř cokoliv. Dokáží dokonce poškodit i Hiero. jsou tři způsoby jak toto použít.

1. Na blízko, sečně - Schopné přeseknout a prorazit téměř cokoliv.
2. Na blízko, úderně - Narozdíl od prvního způsobu tento je použit jako vysokorychlostní úder posílený bleskem. Zasažený dostane ránu jak od uživatele tak již od zmíněného blesku.
3 Na dálku - Doslova vystřelí blesk z rukavice který letí na nepřítele. Síla tohoto bleskuse odvíjí od dodaného Reiatsu.

Bankai. Saikaminari no Tenraiseigi

Při aktivování Bankaie se Arashiho celé tělo obalí blesky. Tyto blesky tvoří brnění které chrání před většinou běžných útoků. Levá ruka (Hidarite no Sabakurai Left, Hand of Judgmental Lightning, Levá ruka odsuzujícího blesku.) Vypadá podobně jako ve fázi Shikaie s tou změnou že je tvořena bleskem a je velmi tvrdá stejně tak její celková síla je schopná rozbořit velké budovi stejně tak prorazit hiero arrancara. Pravá ruka (Migite no Kougiikazuchi, Right hand of Justified Thunder, Pravá ruka ospravedněného hromu) dělá velmi silnou obranu. Jeji vzhled je trochu odlišný od shikaie. Vypadá spíše jako malý štít připevněný k rukavici, schopný odvrátit útok na úrovni Gran Ray Cera bez jediného škrábnutí. Hlavní zbraní Bankaie je rychlost. Pokud je v Shikaii velmi rychlý teď se jeho rychlost dokáže rovnat blesku. S každým shunpem se objeví záblesk blesku a jeho rychlost je téměř nevysledovatelná. Rány představují masivní škody. Slabiny tu jsou a tím je že navzdory velké čelní síle jsou jeho záda prakticky nechráněná. To je důvodem několika jizev právě na zádech. Další je že jak se podle pověsti traduje nikdo nedokáže plně ovládnout tento Bankai. Arashi se dostal zatím nejdál ale stejně v něm nevydrží dlouho. Stejně tak brnění je řekněme nedokonalé. Používá jeho reiatsu k odrážení úderů. S každýk utrženým zásahem slábne až nakonec propustí většinu silnějších technik. Na začátku dokáže většinu útoků zablokovat ovšem ke konci souboje už to tak dokonalé nebude. Proto bankai používá jen při krizových situacích a při souboji s protivníkem kterého by s Shikaiem neporazil.

Tenbatsu furasshu (Nebeský trest blesku)

Ultimátní technika blesku užívaná jako finální a jediná originální technika Kaminari no Seigi. Jedná se o kompletní kontrolu nad bleskem.Uživatel vyšle celé své „nebeské brnění“ do vzduchu následně  zahalí nebe černé mraky a začnou se ozývat hromy.  Sám vzduch kolem se zelektrizuje, což vyvolá efekt poletujících jiskřiček všude kolem. Následně se zastaví a zamíří přímo proti tomu koho si uživatel zvolí.  Jakmile se byť jen jedna z oněch jiskřiček dotkne nepřítele je tímto zaměřen. Technika poté probíhá takto. Uživatel vyvolá pohybem ruky směrem od nebe k zemi silný výboj blesku, který se snese na "zaměřený" cíl.  Při dopadu následuje tlaková vlna doprovázena obrovskými výboji blesku všude kolem. Zásah tímto bleskem doslova promění nepřítele v prach a zničí okolní oblast. Odolnějšímu nepříteli například spálí celé tělo a paralizuje jeho pohyb. Technika je natolik silná a vyčerpávající že je Arashi nucen přepnout do fáze Shikaie. Zatím nezvládl techniku použít vícekrát za jeden boj použít jí vícekrát za jeden den byl heroický úspěch.
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
GM - povoľovanie
GM


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 07. 01. 13

PříspěvekPředmět: Re: Kaminari no Seigi   Wed Aug 07, 2013 10:09 am

povoleno
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Kaminari no Seigi
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach4u :: Informace :: Vaše techniky + zanpakutō/evolución :: Vaše zanpakutō/evolución-
Přejdi na: