Textová RPG hra na téma populární mangy a anime Bleach.
 
PříjemCalendarFAQHledatSeznam uživatelůUživatelské skupinyRegistracePřihlášení

Share | 
 

 Mayu - PodKapitánka 3. Divízie

Goto down 
AutorZpráva
Mayu
Poručík 3. divize
avatar

Poèet pøíspìvkù : 3
Join date : 07. 08. 13
Age : 23

PříspěvekPředmět: Mayu - PodKapitánka 3. Divízie   Wed Aug 07, 2013 7:38 pm

Meno: Mayu
Priezvisko: ~
Vek: 101 (výzorom na takých 17-18)
Výška: 165 cm
Váha: 51 kg
Farba očí: zelené, skoro nikto to ale nevie keďže oči má zavreté väčšinu času
Rasa: Shinigami
Hodnosť: Podkapitánka 3. Divízie
Farba reiatsu: zelená
Vzhľad:
Klik:
 
Povaha: Pokojná, priateľská, tichá no nie chladná. Mayu nepoznala ani jedného svojho rodiča preto bolo pre ňu vždy problematické zvyknúť si na veselé tváre detí ktoré bežali k svojim rodičom. Netušila kto sa o ňu staral a či mu má byť vďačná že žije. Nerada hovorí o sebe niečo viac, má rada trochu tajomna ale len sem-tam. Nikdy nemala veľmi veľa priateľov avšak, hneď ako sa dostala do Akadémie zmenilo sa to. Nedá sa povedať žeby bola taký ten ukecaný typ ženy. Je jednoduchá.
Čo sa týka vzťahov tak na tie Mayu veľmi neverí, na láske nezakladá nič. Čo sa týka lojality tak je to ten najlojálnejší človek pod slnkom. Trpí nespavosťou a zato sa ľahko unaví, čo potom spôsobuje veľmi silný pesimistický pohľad na celý svet. Dokáže behom chvíľky zmeniť náladu z veľmi šťastnej na maximálne depresívnu. Verí v mier a v možnosť vyjednávania aj keď si je istá že ona by nikdy nedosiahla nič LEN vyjednávaním.
Obľúbené veci: farba dúhy, dážď a vôňu po daždi, sladké jedlo, kávu&čaj
Neobľúbené veci: brokolicu, nespravodlivosť, klamstvo a zradu
Cieľ: Dosiahnuť večný pokoj
Príbeh:
Mayu si toho zo svojho detstva veľa nepamätá, prvé spomienky boli vždy matné. Ďalšie boli až príliš smutné nato aby na ne chcela spomínať. Bitky o jedlo, kradnutie, strach a zima. To všetko na dieťa pôsobí až príliš a niektorý ľudia sú až tak bezcitný že to využijú. Mayu si teda nikdy nechcela spomenúť nato kým bola. Jej rodičia nikdy v jej živote veľkú rolu nehrali, bude to možno aj tým že sa Mayu o seba starala odjakživa sama. Nepocítila nikdy lásku rodiča, nikdy nebola pohladená po vlasoch ani pochválená. Kopance a údery prestala rátať.
Ako sa dostala do Shinigami Akadémie? Nuž, nebolo to ľahké. Keď mala niečo málo cez desať, nejakým zázrakom sa jej podarilo dostať sa do sídla jedného veľmi veľkého a bohatého klanu. Klanu Konpaku. Ako tak blúdila chodbami budovy započula rozhovor ktorý zmenil jej život. Z rozhovoru sa dozvedela že ju klan hľadá a snaží sa ju odstrániť pretože je polovičná, nemanželská dcéra. Keď však rýchlo chcela utiecť tak si povšimla chlapca asi jej veku. V tom jej došlo... že je to jej nevlastný brat.
Od toho dňa sa Mayu stále viac a viac snažila upútať na seba pozornosť Shinigami či už tým ako dokázala ovládať svoje reiatsu alebo len umením ovládania meča. Nakoniec, po dlhej dobe otravovania, ju Shinigami do akadémie vzali.
Pre Mayu to boli najkrajšie roky života. V jedenástich sa prebojovala na post druhej najlepšej z triedy, pochopitelne prvý bol jej brat - Arashi. Nikdy s ním veľmi nerozprávala lebo sa bála že jej to privodí nešťastie no nepáčilo sa jej ako sa k nemu správajú iný. Spolužiaci, učitelia... chcela aby mu všetci z nich dali už konečne pokoj. Nie je to jeho vina že sa narodil do takej rodiny, vyhlasovala v snahe že ju pochopia. No nestalo sa tak. Obuli sa doňho ešte viac. Vďaka tomu Mayu veľmi nerozprávala pretože sa bála že čokoľvek povie bude použité proti Arashimu. To ale neznamenalo že naňho nedávala pozor.
Vyštudovala pomerne skoro no stále bola vždy len taký... priemer. Čo bolo zvláštnejšie, prestala ukazovať svoje oči. Väčšinu času ich mala zavreté alebo bola zahalená tak že ich vôbec nebolo vidno. Ľudia sa jej ale nebáli pretože každého vítal jej úprimný úsmev. Postupom času si všetci začali myslieť že je Mayu slepá a preto oči neukazuje. Postupom času tomu začala veriť aj ona sama.
Keď mala 77 bola jej ponúknutá pozícia podkapitánky 3. divízie, pozíciu šťastne prijala. Znamenalo to že mohla byť z jej nevlastným bratom v každodennom kontakte a možno by sa odhodlala a povedala mu kto je. Ešte sa tak žiaľ nestalo a možno sa tak ani nikdy nestane...
Počas trénovania sa jej podarilo nadobudnúť Shikai a aj Bakai pre jej zanpakuto, Yudoku Ko. Nikto o tom však nevie keďže ani Mayu nevie dostatočne dobre ovládať jej bankai, prebudilo sa len nedávno a to nešťastnou náhodou. Pri prehliadke medikom zistili že trpí insomniou, poruchou spánku. Ten deň sa smiala na plné kolo a nikto nechápal prečo.
Teraz, keď má skoro 102 rokov si ešte stále drží pozíciu podkapitánky a dúfa že pokiaľ sa niečo vážne stane... tak ešte stihne prezradiť svojmu bratovi jej identitu.
Body zamerania:
Reiatsu - 4
Kidō - 4
Shunpo - 4
Zanjutsu - 4
Hakuda - 2
Schopnosti:
Bakudō techniky:
 
Barierové techniky:
 

Hadō techniky:
 
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
GM - povoľovanie
GM


Poèet pøíspìvkù : 12
Join date : 07. 01. 13

PříspěvekPředmět: Re: Mayu - PodKapitánka 3. Divízie   Thu Aug 08, 2013 11:19 pm

povoleno
Návrat nahoru Goto down
Zobrazit informace o autorovi
 
Mayu - PodKapitánka 3. Divízie
Návrat nahoru 
Strana 1 z 1

Povolení tohoto fóra:Nemůžete odpovídat na témata v tomto fóru
Bleach4u :: Informace :: Vaše postavy-
Přejdi na: